Panamarenko

Pepto Bismo

Panamarenko  - Pepto BismoPanamarenko  - Pepto BismoPanamarenko  - Pepto BismoPanamarenko  - Pepto Bismo

Litho van Panamarenko's Pepto Bismo = human helicopter met 12 houten propellers. Deze editie werd uitgegeven door Ronny Van de Velde naar aanleiding van 30 jaar carrière Panamarenko 1968-1998. Beschreven als multiple nr. 77 (uitg. Gal. J Jamar). Kleurendruk met diepdruk opgehoogd. Handgesigneerd en genummerd met potlood linksboven. Professionele montage in plexibox en verhoogd gemonteerd.

Aangeboden door: retpe
Gratis ophaling bij verkoper in: Evergem, België.

België 20€
Nederland 30€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 100€