Lot 52
- Lot 52 de 94
Litho van Panamarenko's Pepto Bismo = human helicopter met 12 houten propellers. Deze editie werd uitgegeven door Ronny Van de Velde naar aanleiding van 30 jaar carrière Panamarenko 1968-1998. Beschreven als multiple nr. 77 (uitg. Gal. J Jamar). Kleurendruk met diepdruk opgehoogd. Handgesigneerd en genummerd met potlood linksboven. Professionele montage in plexibox en verhoogd gemonteerd.
Dimensions: 57cm (H) x 45cm (L)
Encadré: 71cm (H) x 59cm (L)
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 100
Numéro offerte: 81
Encadré: 71cm (H) x 59cm (L)
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 100
Numéro offerte: 81
Offert par: retpe
Retrait gratuit chez le vendeur à: Evergem, Belgique.
| Belgique | 20€ |
| Les Pays-Bas | 30€ |
| France | 40€ |
| Europe | 50€ |
| Le monde entier | 100€ |