Kavel 18
- Kavel 18 van 94
Houten kist met 80 prenten van Jan De Cock. Allen gesigneerd Jan De Cock (°1976, Brussel) is een Belgische beeldend kunstenaar die bekendstaat om zijn grootschalige, architecturale installaties en sculpturen. Zijn werk bevindt zich op het snijpunt van kunst, design en architectuur: hij bouwt constructies in hout en andere materialen die bestaande ruimtes herdenken, herschikken of tijdelijk koloniseren.
Formaat: 102cm (H) x 72cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2012
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2012
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
| België | 150€ |
| Nederland | 150€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |