MR Strange Gitard

Twee apen in de winter

MR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winterMR Strange Gitard - Twee apen in de winter

Mr Strange (Jean-Marie Gitard) is een Franse kunstenaar die zich bezighoudt met het surrealisme. Als erkend en gevestigd kunstenaar is hij aanwezig in talrijke collecties in Frankrijk en in het buitenland. Twee apen in de winter - 2024 Giclée op Hanhemühle-papier. Proefdruk 4/30 genummerd en met de hand gesigneerd in de witte marge. Kunstenaarsstempel in droog reliëf. Wordt verzonden met een certificaat van echtheid. Totale afmeting: 50 x 50 cm. De witte rand maakt het gemakkelijker om het werk in een passe-partout te plaatsen. Nieuw/nooit ingelijst. Verzonden door vervoerder in een geschikte koker.

Aangeboden door: jeanmariegitard64
Gratis ophaling bij verkoper in: Sète, Frankrijk.

België 18€
Nederland 20€
Frankrijk 15€
Europa 25€
Wereldwijd 35€