Nick Ervinck

Sunnim

Nick Ervinck - SunnimNick Ervinck - SunnimNick Ervinck - Sunnim

Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Nick Ervinck. Het gele gedeelte op het werk is verhoogd als collage op hard board. De titel van het werk is Sunnim en is handgesigneerd. Uitgegeven door Ronny Van de Velde, Antwerpen ter gelegenheid van de tentoonstelling museum to scale 1/7. In zeer goede staat. Gesigneerd en genummerd 8/10 AP. Nick Ervinck is een Belgisch beeldend kunstenaar van West-Vlaamse origine. Toegevoegd: oorspronkelijke portfolio-folder waarin dit kunstwerk werd opgenomen met afbeelding. Zie laatste twee foto's. Verzending of op te halen te Gent.

Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.

België 20€
Nederland 25€
Frankrijk 30€
Europa 50€
Wereldwijd 100€