Nick Ervinck

Sunnim

Nick Ervinck - SunnimNick Ervinck - SunnimNick Ervinck - Sunnim

Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Nick Ervinck. Het gele gedeelte op het werk is verhoogd als collage op hard board. De titel van het werk is Sunnim en is handgesigneerd. Uitgegeven door Ronny Van de Velde, Antwerpen ter gelegenheid van de tentoonstelling museum to scale 1/7. In zeer goede staat. Gesigneerd en genummerd 8/10 AP. Nick Ervinck is een Belgisch beeldend kunstenaar van West-Vlaamse origine. Toegevoegd: oorspronkelijke portfolio-folder waarin dit kunstwerk werd opgenomen met afbeelding. Zie laatste twee foto's. Verzending of op te halen te Gent.

Offert par: Stateline
Retrait gratuit chez le vendeur à: Gent, Belgique.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 25€
France 30€
Europe 50€
Le monde entier 100€