Kavel 59
- Kavel 59 van 94
Reis naar Egypte I en 2 van Panamarenko. Beiden gesigneerd en genummerd op 75 ex. Beiden professioneel ingelijst in plexi box. Panamarenko Reis naar Egypte Reis naar Egypte is een werk waarin Panamarenko zijn fascinatie voor oude beschavingen, technologie en het onmogelijke samenbrengt. Het werk verwijst naar zijn reële maar ook sterk verbeelde reis naar Egypte, en vooral naar de piramides als mysterieuze constructies die balanceren tussen wetenschap en mythe. Het werk bestaat niet als een klassieke afbeelding, maar als een conceptueel en poëtisch object/beeld, typisch voor Panamarenko. Het suggereert een reis die tegelijk fysiek, mentaal en kosmisch is. Egypte fungeert hier niet als geografische bestemming, maar als symbool van archaïsche kennis en vergeten technologie.
Ingelijst: 38cm (H) x 93cm (B)
Jaartal: 1990
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
| België | 135€ |
| Nederland | 135€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |