Panamarenko

Reis naar Egypte I en II

Panamarenko  - Reis naar Egypte I en IIPanamarenko  - Reis naar Egypte I en II

Reis naar Egypte I en 2 van Panamarenko. Beiden gesigneerd en genummerd op 75 ex. Beiden professioneel ingelijst in plexi box. Panamarenko – Reis naar Egypte Reis naar Egypte is een werk waarin Panamarenko zijn fascinatie voor oude beschavingen, technologie en het onmogelijke samenbrengt. Het werk verwijst naar zijn reële maar ook sterk verbeelde reis naar Egypte, en vooral naar de piramides als mysterieuze constructies die balanceren tussen wetenschap en mythe. Het werk bestaat niet als een klassieke “afbeelding”, maar als een conceptueel en poëtisch object/beeld, typisch voor Panamarenko. Het suggereert een reis die tegelijk fysiek, mentaal en kosmisch is. Egypte fungeert hier niet als geografische bestemming, maar als symbool van archaïsche kennis en vergeten technologie.

België 135€
Nederland 135€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen