Kavel 20
- Kavel 20 van 94
Gesigneerde en genummerde linosnede door Belgisch kunstenaar Raoul De Keyser Professioneel ingelijst in eiken kader. Handtekening en nummering achteraan zichtbaar door uitsparing. 47x47 cm Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationaal wordt verzekerde verzending aangeboden.
Formaat: 47cm (H) x 47cm (B)
Ingelijst: 47cm (H) x 47cm (B)
Medium: Linosnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 66
Medium: Linosnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 66
| België | 60€ |
| Nederland | 85€ |