Raoul Dekeyser

Vierkant - Gesigneerd

Raoul Dekeyser - Vierkant - Gesigneerd

Gesigneerde en genummerde linosnede door Belgisch kunstenaar Raoul De Keyser Professioneel ingelijst in eiken kader. Handtekening en nummering achteraan zichtbaar door uitsparing. 47x47 cm Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationaal wordt verzekerde verzending aangeboden.

België 60€
Nederland 85€
Frankrijk 125€
Europa 150€
Wereldwijd 250€