Panamarenko

Pepto Bismo

Lithografie op papier. Proefdruk voor editie ‘Pepto Bismo’ door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd in de plaat. Herkomst: Antwerpse Luchtschipbouw. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.

België 35€
Nederland 50€
Frankrijk 80€
Europa 100€
Wereldwijd 200€