Kavel 63
- Kavel 63 van 94
Lithografie op papier. Proefdruk voor editie Pepto Bismo door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd in de plaat. Herkomst: Antwerpse Luchtschipbouw. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 50cm (H) x 35cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
| België | 35€ |
| Nederland | 50€ |
| Frankrijk | 80€ |
| Europa | 100€ |
| Wereldwijd | 200€ |