Panamarenko

Pepto Bismo

Lithografie op papier. Proefdruk voor editie ‘Pepto Bismo’ door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd in de plaat. Herkomst: Antwerpse Luchtschipbouw. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.

Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.

Belgique 35€
Les Pays-Bas 50€
France 80€
Europe 100€
Le monde entier 200€