Lot 63
- Lot 63 de 94
Lithografie op papier. Proefdruk voor editie Pepto Bismo door Belgisch kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd in de plaat. Herkomst: Antwerpse Luchtschipbouw. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 50cm (H) x 35cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 35€ |
| Les Pays-Bas | 50€ |
| France | 80€ |
| Europe | 100€ |
| Le monde entier | 200€ |