Kavel 41
- Kavel 41 van 94
Lithografie op papier uitgegeven in 1948 door Belgisch kunstenaar René Magritte. Professioneel ingelijst in eiken kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 34cm (H) x 28cm (B)
Ingelijst: 34cm (H) x 28cm (B)
Jaartal: 1948
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Jaartal: 1948
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd