Lot 41
- Lot 41 de 94
Lithografie op papier uitgegeven in 1948 door Belgisch kunstenaar René Magritte. Professioneel ingelijst in eiken kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 34cm (H) x 28cm (L)
Encadré: 34cm (H) x 28cm (L)
Année: 1948
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Encadré: 34cm (H) x 28cm (L)
Année: 1948
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 65€ |
| Les Pays-Bas | 80€ |
| France | 125€ |
| Europe | 150€ |
| Le monde entier | 250€ |