Rene Magritte

Lithografie uitgave 1948

Lithografie op papier uitgegeven in 1948 door Belgisch kunstenaar René Magritte. Professioneel ingelijst in eiken kader. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.

Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.

Belgique 65€
Les Pays-Bas 80€
France 125€
Europe 150€
Le monde entier 250€