Kavel 65
- Kavel 65 van 94
Affichelitho voor Panamarenkos eerste tentoonstelling met gastspreker Marcel Broodthaers. Gesigneerd in gouden stift door de kunstenaar. Uiterst zeldzaam!! Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 58cm (H) x 64cm (B)
Ingelijst: 58cm (H) x 64cm (B)
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Gesigneerd