Lot 65
- Lot 65 de 94
Affichelitho voor Panamarenkos eerste tentoonstelling met gastspreker Marcel Broodthaers. Gesigneerd in gouden stift door de kunstenaar. Uiterst zeldzaam!! Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Dimensions: 58cm (H) x 64cm (L)
Encadré: 58cm (H) x 64cm (L)
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signé
Encadré: 58cm (H) x 64cm (L)
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signé
Offert par: Westminster
Retrait gratuit chez le vendeur à: Waasmunster, Belgique.
| Belgique | 65€ |
| Les Pays-Bas | 80€ |
| France | 125€ |
| Europe | 150€ |
| Le monde entier | 250€ |