Roger Raveel

Genesis 23

Prachtig ingelijste kleurenlithografie van de Belgische kunstenaar Roger Raveel. Het bij de kubus aangeboden werk is nummer 23 van het werk Genesis uit 1969. Het werk Genesis werd door Raveel als een van zijn beste werken beschouwd. Hiervoor werkte hij samen met de dichter Hugo Claus. Bij de litho is het bijbehorende gedicht van Hugo Claus bijgeleverd. Het komt zelden voor dat het werk en het gedicht bij elkaar zijn gebleven. Het werk is nooit ingelijst en verkeert in zeer goede staat. Het werk is gesigneerd en genummerd. Het werk is beschreven in het grafische werk onder nr. 14.23 op pagina 26 en 35. Unieke kans om dergelijk eersteklas werk te verwerven.

Aangeboden door: NathanVilar
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.

België 35€
Nederland 35€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen