Kavel 43
- Kavel 43 van 94
Offset lithografie op papier. Editie Rubis De lEspérance door Belgisch kunstenaar Marcel Mariën. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Editie nummer 14/100 Professioneel ingelijst. Ophalen of levering binnen België beide mogelijk. Internationale wordt verzekerde zending aangeboden.
Formaat: 62cm (H) x 37cm (B)
Ingelijst: 62cm (H) x 37cm (B)
Jaartal: 1972
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 14
Jaartal: 1972
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 14