Kavel 68
- Kavel 68 van 94
Sculpture published by Belgisch Kunstenaar Panamarenko. Gesigneerd and Genummerd Door by Kunstenaar. Panamarenko verified the numbering and numbers of these objects on 28 examples over the last 18 days. Komt op maat gemaakte plexi stolp avec zwarte sokkel. Then you will see what you say about the lot.
Formaat: 23cm (H) x 114cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 18
Aangeboden nummer: 26
Ingelijst: Nee
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 18
Aangeboden nummer: 26