Panamarenko

Papaver Zeppelin

Panamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver Zeppelin

Met zwarte stift Handgesigneerd en tevens in zilverdruk gesigneerde offset. Uitgegeven door gal. Ronnie Van de Velde in 2002 naar aanleiding van de inhuldiging van Panamarenko's Antwerpse luchtschipbouw. Destijds ingeleid door Eric Antonis en Jan Hoet. Prachtige, zeer decoratieve montage in kader met: - art glas - passe-partout met witte kern Professionele inkadering Onderwerp: de "Papaver" van Panamarenko was een poëtisch vliegobject type zeppelin, een van zijn vele droomvliegtuigen, geïnspireerd door de vorm van een papaver (klaproos), die de fragiliteit van het menselijk streven naar vliegen en de balans tussen kunst en techniek uitbeeldde. Het is een werk dat zowel technische inventiviteit als een dromerige, haast onmogelijke realiteit toonde, met een pedaal-aangedreven propeller in een plexiglas cabine.

Aangeboden door: Stateline
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.

België 12€
Nederland 15€
Frankrijk 20€
Europa 30€
Wereldwijd 60€