Lot 53
- » Previous
- Lot 53 of 94
- Next »
To start bidding you first need to Login or register for free
Met zwarte stift Handgesigneerd en tevens in zilverdruk gesigneerde offset. Uitgegeven door gal. Ronnie Van de Velde in 2002 naar aanleiding van de inhuldiging van Panamarenko's Antwerpse luchtschipbouw. Destijds ingeleid door Eric Antonis en Jan Hoet. Prachtige, zeer decoratieve montage in kader met: - art glas - passe-partout met witte kern Professionele inkadering Onderwerp: de "Papaver" van Panamarenko was een poëtisch vliegobject type zeppelin, een van zijn vele droomvliegtuigen, geïnspireerd door de vorm van een papaver (klaproos), die de fragiliteit van het menselijk streven naar vliegen en de balans tussen kunst en techniek uitbeeldde. Het is een werk dat zowel technische inventiviteit als een dromerige, haast onmogelijke realiteit toonde, met een pedaal-aangedreven propeller in een plexiglas cabine.
Framed: 25cm (H) x 31cm (L)
Year: 2002
Medium: Offset
Signed: Signed
Share on:
Shipment
Brought to you by: Stateline
Free collection by seller at : Gent, Belgium.
The seller will send the payment within 3 working days after receiving the message. If you win more than one lot from the same supplier in the same auction, you only pay shipping costs once. In this case you only pay the highest shipping costs.
| Belgium | 12€ |
| The Netherlands | 15€ |
| France | 20€ |
| Europe | 30€ |
| Worldwide | 60€ |