To start bidding you first need to Login or register for free

Panamarenko

Papaver Zeppelin

Panamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver ZeppelinPanamarenko  - Papaver Zeppelin

Met zwarte stift Handgesigneerd en tevens in zilverdruk gesigneerde offset. Uitgegeven door gal. Ronnie Van de Velde in 2002 naar aanleiding van de inhuldiging van Panamarenko's Antwerpse luchtschipbouw. Destijds ingeleid door Eric Antonis en Jan Hoet. Prachtige, zeer decoratieve montage in kader met: - art glas - passe-partout met witte kern Professionele inkadering Onderwerp: de "Papaver" van Panamarenko was een poëtisch vliegobject type zeppelin, een van zijn vele droomvliegtuigen, geïnspireerd door de vorm van een papaver (klaproos), die de fragiliteit van het menselijk streven naar vliegen en de balans tussen kunst en techniek uitbeeldde. Het is een werk dat zowel technische inventiviteit als een dromerige, haast onmogelijke realiteit toonde, met een pedaal-aangedreven propeller in een plexiglas cabine.

Shipment

Brought to you by: Stateline
Free collection by seller at : Gent, Belgium.

The seller will send the payment within 3 working days after receiving the message. If you win more than one lot from the same supplier in the same auction, you only pay shipping costs once. In this case you only pay the highest shipping costs.
Belgium 12€
The Netherlands 15€
France 20€
Europe 30€
Worldwide 60€

Ask a question to our auctioneer

This website uses cookies to provide you with an optimal browsing experience
By clicking on the 'I agree' button, you accept our cookie policy.