Kavel 80
- Kavel 80 van 94
Prachtig groot werk op doek van Frank Slabbinck. Gesigneerd linksonder en getiteld op de keerzijde. Frank Slabbinck is een schilder, tekenaar en beeldhouwer gevestigd in België, wiens werken in nationale solotentoonstellingen te zien waren. Geboren in een artistieke familie, worden zijn levendige composities gekenmerkt door hun fantastische karakter en het gebruik van gedurfde kleuren. Bovendien zijn de diverse en eigentijdse stukken van Slabbinck doordrongen van symboliek. Hij schildert met acrylverf op canvas of hout
Formaat: 125cm (H) x 154cm (B)
Ingelijst: 131cm (H) x 158cm (B)
Jaartal: 2011
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Jaartal: 2011
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
| België | gratis |
| Nederland | gratis |
| Frankrijk | gratis |
| Europa | gratis |
| Wereldwijd | gratis |