Lot 80
- Lot 80 de 94
Prachtig groot werk op doek van Frank Slabbinck. Gesigneerd linksonder en getiteld op de keerzijde. Frank Slabbinck is een schilder, tekenaar en beeldhouwer gevestigd in België, wiens werken in nationale solotentoonstellingen te zien waren. Geboren in een artistieke familie, worden zijn levendige composities gekenmerkt door hun fantastische karakter en het gebruik van gedurfde kleuren. Bovendien zijn de diverse en eigentijdse stukken van Slabbinck doordrongen van symboliek. Hij schildert met acrylverf op canvas of hout
Dimensions: 125cm (H) x 154cm (L)
Encadré: 131cm (H) x 158cm (L)
Année: 2011
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Nombre de copies: Oeuvre unique
Année: 2011
Technique: Huile sur toile
Signé: Signé
Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.
| Belgique | gratuite |
| Les Pays-Bas | gratuite |
| France | gratuite |
| Europe | gratuite |
| Le monde entier | gratuite |