Pierre Alechinsky

Coup De Pattes

Pierre Alechinsky - Coup De PattesPierre Alechinsky - Coup De Pattes

Pierre Alechinsky 'Coup De Pattes' Gesigneerd met de hand in potlood Genummerd in potlood, editie op 75 ex (het anageboden nummer is 57) Mixed Media: Kleurenlithografie + ets Jaartal: 1980 Afmetingen: 80 x 63 cm Met certificaat

België 75€
Nederland 75€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen