Kavel 2
- Kavel 2 van 105
Pierre Alechinsky 'Coup De Pattes' Gesigneerd met de hand in potlood Genummerd in potlood, editie op 75 ex (het anageboden nummer is 57) Mixed Media: Kleurenlithografie + ets Jaartal: 1980 Afmetingen: 80 x 63 cm Met certificaat
Formaat: 80cm (H) x 63cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1980
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 57
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1980
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 57
| België | 75€ |
| Nederland | 75€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |