Pierre Alechinsky

Coup De Pattes

Pierre Alechinsky - Coup De PattesPierre Alechinsky - Coup De Pattes

Pierre Alechinsky 'Coup De Pattes' Gesigneerd met de hand in potlood Genummerd in potlood, editie op 75 ex (het anageboden nummer is 57) Mixed Media: Kleurenlithografie + ets Jaartal: 1980 Afmetingen: 80 x 63 cm Met certificaat

Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.

Belgique 75€
Les Pays-Bas 75€
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer