Lot 2
- Lot 2 de 105
Pierre Alechinsky 'Coup De Pattes' Gesigneerd met de hand in potlood Genummerd in potlood, editie op 75 ex (het anageboden nummer is 57) Mixed Media: Kleurenlithografie + ets Jaartal: 1980 Afmetingen: 80 x 63 cm Met certificaat
Dimensions: 80cm (H) x 63cm (L)
Année: 1980
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 57
Année: 1980
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 57
Offert par: Vente privée entreposée chez le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Sint-Martens-Latem, België.
| Belgique | 75€ |
| Les Pays-Bas | 75€ |
| France | Non connu, à déterminer |
| Europe | Non connu, à déterminer |
| Le monde entier | Non connu, à déterminer |