Paul Van Hoeydonck

Zonder titel

Paul Van Hoeydonck - Zonder titelPaul Van Hoeydonck - Zonder titelPaul Van Hoeydonck - Zonder titelPaul Van Hoeydonck - Zonder titel

Origineel werk van Paul Van Hoeydonck uit 1971. Gesigneerd en gedateerd Oost-Indische inkt, gouache, spiegelpapier en fotoafdruk op Steinback. Paul Van Hoeydonck (1925–2025) was een Belgische beeldhouwer en kunstenaar, internationaal bekend als de enige kunstenaar die een werk op de maan heeft geplaatst. Zijn kleine aluminium sculptuur Fallen Astronaut werd in 1971 door de bemanning van Apollo 15 achtergelaten als eerbetoon aan overleden ruimtevaarders. Van Hoeydonck werkte binnen de naoorlogse avant-garde en experimenteerde met abstractie, geometrie en nieuwe materialen, waarbij thema’s als ruimte, technologie en de toekomst van de mens centraal stonden.

België 35€
Nederland 35€
Frankrijk Niet gekend, nader te bepalen
Europa Niet gekend, nader te bepalen
Wereldwijd Niet gekend, nader te bepalen