Kavel 92
- Kavel 92 van 94
Origineel werk van Paul Van Hoeydonck uit 1971. Gesigneerd en gedateerd Oost-Indische inkt, gouache, spiegelpapier en fotoafdruk op Steinback. Paul Van Hoeydonck (19252025) was een Belgische beeldhouwer en kunstenaar, internationaal bekend als de enige kunstenaar die een werk op de maan heeft geplaatst. Zijn kleine aluminium sculptuur Fallen Astronaut werd in 1971 door de bemanning van Apollo 15 achtergelaten als eerbetoon aan overleden ruimtevaarders. Van Hoeydonck werkte binnen de naoorlogse avant-garde en experimenteerde met abstractie, geometrie en nieuwe materialen, waarbij themas als ruimte, technologie en de toekomst van de mens centraal stonden.
Formaat: 55cm (H) x 73cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1971
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1971
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
| België | 35€ |
| Nederland | 35€ |
| Frankrijk | Niet gekend, nader te bepalen |
| Europa | Niet gekend, nader te bepalen |
| Wereldwijd | Niet gekend, nader te bepalen |